Мова:
Українська (UA)
+38(044)362-39-23
Заявки приймаються тільки на сайті!

7 способів уникнути проблем при отриманні кредиту в Україні

Трапляються ситуації, коли настає крайня необхідність звернутися в банк за кредитом. Перш ніж це робити, слід ретельно підготуватися: навіть якщо ви не в перший раз вдаєтеся до подібних послуг, важливо враховувати зміни в економічній ситуації країни, зростання ставок і вимог до позичальників. У цьому матеріалі ми хотіли б поділитися 7-ю порадами, які допоможуть не перетворити кредит в «кабалу».

 7 способів уникнути проблем при отриманні кредиту в Україні

1. Не купуйтеся на рекламу

Не варто звертатися за кредитом в перший-ліпший банк. Навіть якщо вас приваблюють яскравими рекламними слоганами («Ставка від ..."), варто попередньо дізнатися всі умови кредитної пропозиції-зазвичай вони написані "дрібним шрифтом". В більшості випадків виявляється, що, або, пільгова ставка діє досить нетривалий період, або надається тільки певної категорії громадян.

2. Довіряйте, але перевіряйте

Це стосується як самої кредитної установи, так і кредитного договору. У першому випадку, перед тим як звертатися в банк, варто перевірити його ліцензію та реквізити по справжність. Так ви з більшою часткою ймовірності зможете уникнути контакту з шахрайською організацією, попереджають в My-Zaim (UA). Що ж стосується кредитного договору, перш ніж поставити під ним свій підпис, уважно читайте всі умови надання грошей у борг. Наприклад, виникають випадки, коли позичальник не знає про те, що за певних обставин кредитна організація накладає додаткові комісії і штрафи за прострочення або дострокове погашення дога.

3. Фіксуйте переговори в письмовій формі

Це допоможе уникнути ситуацій, коли менеджер банку вам говорить одне, а на папері написано зовсім інше. Що б ви не обговорювали: терміни кредитування, перелік наданих документів, процентну ставку - намагайтеся фіксувати і надалі звіряти з тими документами, під якими ставите підпис. Пам'ятайте, що якщо справа дійде до судових розглядів, аргумент в стилі «мені так сказали» не буде прийнятий до уваги.

4. Задумайтеся: чи дійсно потрібен кредит

Кредит як такий, перш за все, покликаний вирішити проблему нестачі грошей в складний життєвий період. Постарайтеся не «обростати» банківськими боргами, якщо наприклад, хочете придбати останню модель смартфона або одяг з нової колекції. Можливо, подібні потреби можуть почекати.

5. Не поширюйтеся про дані кредитного договору

Навіть друзям і родичам. У житті може статися що завгодно-непорозуміння, сварки і розставання. Тому, радить My-Zaim (UA), намагайтеся не робити ваші кредити і борги предметом для обговорення. Сюди ж можна віднести зберігання кредитного договору в ненадійному місці, наприклад на електронному сховищі, куди маєте доступ не тільки ви.

6. Вивчіть додаткові пропозиції до вашого кредиту

Велика конкуренція між банками змушує їх кожен раз створювати і пропонувати клієнтам різні новинки, тому задумайтеся про необхідність придбання і використання додаткових банківських продуктів: кредитних карт, зарплатних проектів, програм кешбека і т. д.

7. Відмовтеся від валютних кредитів

Давно минули часи, коли відношення долара до гривні було відносно стабільним. Тому валютні кредити не можна назвати хорошою ідеєю, звертає увагу My-Zaim (UA). Якщо за період розрахунку по кредиту трапиться криза, то, за умовами договору, банк може перекласти всі наслідки стрибків на біржі на позичальника. Найкраще брати гроші в борг у валюті доходу.

Потрібні гроші?
Скористайтеся нашим сервісом!
Виберіть суму
Зображення персонажа