Мова:
Українська (UA)
+38(044)362-39-23
Заявки приймаються тільки на сайті!

Онлайн-позики

Отримайте гроші зручним способом

95%
Ймовірність схвалення
Гроші у вас в
Як це працює
Отримати позику ще не було так просто!
Як отримати гроші?
Просто заповніть анкету, оберіть суму, термін позики і зручний для вас спосіб отримання грошей
Як повернути позику?
Інформацію про спосіб погашення позики ви отримаєте після оформлення заявки перед отриманням грошей
Не встигну повернути позику?
Більшість кредиторів йдуть на поступки і дають 3 додаткових дні на погашення позики
Стаття
Ми зібрали для вас багато корисної інформації і поділилися нею в розділі " Статті"

7 способів уникнути проблем при отриманні кредиту в Україні

Трапляються ситуації, коли настає крайня необхідність звернутися в банк за кредитом. Перш ніж це робити, слід ретельно підготуватися: навіть якщо ви не в перший раз вдаєтеся до подібних послуг, важливо враховувати зміни в економічній ситуації країни, зростання ставок і вимог до позичальників. У цьому матеріалі ми хотіли б поділитися 7-ю порадами, які допоможуть не перетворити кредит в «кабалу».

Рефінансування: чи можна зробити кредит «вигідніше»?

Сьогодні складно знайти людину, яка жодного разу не користувався кредитними продуктами банків. Життя прискорюється, потреби ростуть, і така річ як позику дозволяє отримати бажане тут і зараз. Трапляється і таке, що люди можуть мати кілька заборгованостей в різних банках. При таких обставинах досить складно стежити за відсотками, термінами і додатковими нарахуваннями. Саме в такій ситуації можна скористатися особливою послугою: рефінансуванням кредиту в Україні.

Про сервіс
My-Zaim (UA) - це зручний спосіб знайти пропозицію по мікропозик не виходячи з дому. Не важливо яка у вас кредитна історія і чи є поточні прострочення!
Докладно
Цілодобово
Багато сучасні кредитні організації працюють в режимі 24/7. Тому ваша заявка буде розглянута в будь-який час дня і ночі.
Докладно
Час розгляду
Обробка вашої заявки, з моменту її подачі, відбувається негайно.
Докладно
Сума і термін позики
Калькулятор нашого сайту дозволяє оцінити ваші шанси на отримання позики
Докладно

Приклад розрахунку онлайн-позики

Позики надаються партнерами сервісу My-Zaim (UA) на суму від 1 000 до 90 000 грн. включно на термін від 13 до 52 тижнів. Відсотки за користування позикою становлять від 30 до 250 відсотків річних. Якщо ви взяли позику на суму 1000 грн. на 91 днів з процентною ставкою 1,2% в день, то плата за користування засобами складе 1,2% в день, т. е. 12 грн. в день. Виходить ви повертаєте суму відсотків рівну 1080 грн., Тобто 12 грн. * 91 днів. А також суму позики рівну 1 000 грн.. Таким чином, загальна сума повернення складається з суми позики 1 000. і суми нарахованих відсотків за 91 дн. 1080 грн. і дорівнює 2080 грн. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено. У разі порушення термінів, розмір неустойки становить 0,10% від суми прострочення в день, але не більше 10% від суми позики. У разі тривалої затримки виплати інформація буде передана в БКІ. Продовження позики можливо при своєчасному інформуванні кредитора (до настання дати повернення позики) і сплати відсотків за первинний термін позики. Додаткових комісій за продовження позики не передбачено.

Що буде при невиплаті позикових коштів

У разі неповернення в обумовлений термін суми позики або суми відсотків за користування позиковими засобами кредитор змушений нарахує штраф за прострочення платежу. Вони передбачені на випадок, наприклад, якщо банківський переказ зайняв більше часу, ніж зазвичай. Однак, в разі неотримання від Вас будь-якої реакції протягом тривалого часу, буде нараховано штраф за прострочення терміну погашення розміром в середньому 0,10% від початкової суми для позик, 0,03% від суми заборгованості в середньому для споживчих кредитів і кредитних карт. При недотриманні Вами умов з погашення кредитів і позик, дані про Вас можуть бути передані до реєстру боржників або БКІ, що негативно може позначитися на Вашій кредитній історії і рейтингу кредитоспроможності. Заборгованість може бути передана колекторському агентству для стягнення боргу. При допуск прострочення продовження позики неможливо. Погашаючи заборгованість в строк, Ви формуєте хорошу кредитну історію, що підвищує Ваш рейтинг кредитоспроможності і шанси в подальшому отримати кредит на більш вигідних умовах.

Докладно